Ve čtvrtek 5.listopadu 2015 se v prostorách Kulturního domu ve Zběšičkách uskutečnilo Hudebně taneční setkání zdravotně postižených osob. Akce se zúčastnili klienti ze sedmi zařízení Jihočeského kraje a kraje Vysočina. Celkový počet zúčastněných byl 107.
Po úvodním slovu ředitele DOZP Zběšičky Ing. Pavla Pecháčka vystoupila se svým repertoárem hudební skupina Teddy Band. Tato kapela je tvořena z řad klientů a zaměstnankyně Domova pro osoby se zdravotním postižením Zběšičky. Ve svém repertoáru má popové, folkové, lidové a vánoční písně. Pro návštěvníky této akce si připravila několik popových skladeb z 80. a 90. let.
Po vystoupení Teddy Bandu se mikrofonu ujal DJ Lübke – Vlasta Pásler a hrál k tanci a poslechu písničky napříč hudební scénou. Na hit Jede, jede, mašinka se rozjel celý sál. Jako správný DJ hrál i písničky na přání.
Pro návštěvníky akce bylo připraveno občerstvení. Na stole bylo pití a různé sladkosti, např. koláče, kremrole aj. Později se podávaly párky s pečivem. Kdo měl chuť na další dobroty, mohl si je zakoupit ve výčepu.
Po páté hodině se začali první unavení tanečníci loučit a chystat na cestu domů. Ti nejvytrvalejší vydrželi do šesté. Byli jsme moc rádi, že účast byla tak veliká, a že tato akce byla příležitostí k přátelskému setkání kamarádů za zvuků příjemné hudby.
© 2025 Domov pro osoby se zdravotním postižením Zběšičky, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO