Drobečková navigace

Úvod > Naše služby > Domov Zběšičky > Ubytování

Ubytování

Úsek přímé péče I

Dvoupatrová, bezbariérová, klimatizovaná budova úseku přímé péče I nabízí ve třech odděleních ubytování pro klienty s těžkým a hlubokým mentálním postižením včetně kombinovaného postižení. Klienti jsou ubytováni v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Na každém oddělení je centrální koupelna se zvedacími a pojízdnými vanami, sociální zařízení, jídelna, přípravná kuchyňka pro úpravu stravy a obývák.

Ubytování Ubytování Ubytování

Úsek přímé péče II

Jednopatrová budova úseku přímé péče II nabízí na dvou odděleních ubytování pro klienty s lehkým a středně těžkým mentálním postižením. Klienti jsou ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, v tzv. buňkách. Buňku tvoří 2 pokoje a sociální zařízení s koupelnou. Na každém oddělení je jídelna, kuchyňka a obývák.

Ubytování Ubytování Ubytování

Ubytování

V hlavní budově Domova je v podkrovních prostorách vybudováno 8 nadstandardních jednolůžkových pokojů. Vždy dva pokoje a sociální zařízení s koupelnou  tvoří tzv. buňku. Zde ubytovaní klienti mohou využívat také dva obyvací pokoje a jídelnu s kompletně vybavenou kuchyní.

Ubytování Ubytování Ubytování

Sazby úhrad za ubytování na osobu a den

Úhradu za ubytování nehradí nezaopatřené děti.

  Standard Nadstandard
Jednolůžkový pokoj 24000 Kč 250,00 Kč
Dvoulůžkový pokoj 230,00 Kč  
Třílůžkový pokoj 220,00 Kč  

Ceny jsou platné od 20. 4. 2022