Domov

Vyhledat v textu

Horní menu

Výtvarné činnosti

Výtvarné činnosti umožňují uživatelům uplatnit jejich představivost, tvůrčí myšlení a zároveň zdokonalit i jejich jemnou motoriku. Svým způsobem se uživatelé u činností psychicky uvolní - své pocity přenášejí do děl a tak vznikají velice různorodá díla.

Uživatelé denního a týdenního stacionáře se v malířském a keramickém ateliéru, pod vedením odborných učitelek ze ZUŠ v Písku, seznamují s různými technikami práce (malba, kresba, práce s keramickou hlínou).  Uživatelé podle svých možností a schopností zde vytvářejí dárky pro své blízké a kamarády. Mimo "dárečků" zde tvoří také různé upomínkové předměty, obrazy na určité téma, mozaiky, dekorativní keramiku, sošky atd. Vzniklé výrobky uživatelů, ale neoceńujeme jenom my. Výrobky reprezentují naší organizaci na různých akcích a charitativních aukcích.

Menu

Sponzorský dar

V sobotu 30.ledna 2016 navštívila náš Domov zástupkyně firmy Allyn International, s.r.o. paní Petra Horská a předala panu řediteli Ing.Pavlu Pecháčkovi finanční sponzorský dar ve výši 30.773,- Kč. Získané prostředky budou použity na zkvalitnění poskytovaných služeb. Celé firmě a jejím zaměstnancům všichni klientky a klienti velice děkují.

Fotografie z předání

Sponzoři

Děkujeme všem velkým i malým dárcům, kteří nás podporují.

BZK PLUS s.r.o. Kestřany

Rotary Club Písek
Kočí a.s.
Město Písek
Beton Písek spol. s r.o.
REKULTIVACE Písek s.r.o.
Michal Kupec Milevsko
CYKLOŠVEC s.r.o.
Lékárna Aspasia Milevsko
Agentura Lion Audio
Cookieland Petr Boháč
Nakladatelství Triton s.r.o.
Zemědělské družstvo Bernartice
Jiří Zelenka Rataje
Zdeněk Havránek Písek
Jan Lexa České Budějovice
OMV
Pekárna Vacov
Cukrárna Emil Gaigher Písek
Casta a.s.

 

Pohodové setkání kamarádů

Záznam kabelové televize z akce. ( od 7:12 minuty )

Odkaz na záznam

Vystoupení Teddy Bandu

V dubnu se kapela Teddy Band zúčastnila hudebního festivalu Salve Caritas Salve Vita ve Strakonicích. Na videu můžete shlédnout část jejich vystoupení.

Teddy Band

24. 11. Emílie

Zítra: Kateřina

Život pod Duhou

Krátký studentský dokument o našem Denním a týdenním stacionáři Duha v Písku

Zhlédnout dokument

Integrovaná kavárna Pontes

Od června 2012 je v Písku otevřena integrovaná kavárna Pontes, kde jsou zaměstnaní klienti ze stacionáře Duha Písek spolu s dalšími lidmi se zdravotním postižením. Kavárna se nachází v těsné blízkosti Kamenného mostu. Přijďte podpořit zaměstnance kavárny v jejich úsílí uplatnit se na trhu práce.
www.kavarnapontes.cz

Návštěvnost stránek

093231