Drobečková navigace

Úvod > SMAZAT - po kontrole obsahu zákazníkem > Domov pro osoby se zdravotním postižením Zběšičky > Aktuality a fotogalerie > "Kdo má rád" , charitativní koncert v Martinském mlýně, 14. 6. 2014

"Kdo má rád", benefiční koncert v Martinském mlýně, 14. 6. 2014

  Rádi jsme přijali pozvání na sobotu 14. června na 4. ročník  Dětského  dne a benefičního koncertu v Martinském mlýně u Trhových Svinů. Akce se konala pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimoly, 1. náměstkyně hejtmana Jihočeského kraje Ivany Stráské, náměstka hejtmana Jihočeského kraje Jaromíra Slívy, starosty města Prachatiic Martina Malého a starosty města Trhové Sviny Radislava Buška. Výtěžek z koncertu byl věnován dětskému a novorozeneckému oddělení Nemocnice Prachatice.

  Pro nás to bylo příjemně strávené odpoledne, kdy jsme si zasoutěžili a večer užili fajn koncert, který uváděla Markéta Majerová společně s Michaelou Markovou. Na koncertě  vystoupila řada známých osobností, mezi nimi Vašo Patejdl, Jana Kocianová, Roman Vojtek, Hana Křížková, Andrea Kalivodová, Jana Paulová, Zbyněk Drda, Kamila Nývltová a další. Vraceli jsme se do Domova až pozdě v noci, příjemně unavení a plni nových dojmů.