Domov

Vyhledat v textu

Horní menu

"Kdo má rád", benefiční koncert v Martinském mlýně, 14. 6. 2014

  Rádi jsme přijali pozvání na sobotu 14. června na 4. ročník  Dětského  dne a benefičního koncertu v Martinském mlýně u Trhových Svinů. Akce se konala pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimoly, 1. náměstkyně hejtmana Jihočeského kraje Ivany Stráské, náměstka hejtmana Jihočeského kraje Jaromíra Slívy, starosty města Prachatiic Martina Malého a starosty města Trhové Sviny Radislava Buška. Výtěžek z koncertu byl věnován dětskému a novorozeneckému oddělení Nemocnice Prachatice.

  Pro nás to bylo příjemně strávené odpoledne, kdy jsme si zasoutěžili a večer užili fajn koncert, který uváděla Markéta Majerová společně s Michaelou Markovou. Na koncertě  vystoupila řada známých osobností, mezi nimi Vašo Patejdl, Jana Kocianová, Roman Vojtek, Hana Křížková, Andrea Kalivodová, Jana Paulová, Zbyněk Drda, Kamila Nývltová a další. Vraceli jsme se do Domova až pozdě v noci, příjemně unavení a plni nových dojmů.

Menu

Sponzorský dar

V sobotu 30.ledna 2016 navštívila náš Domov zástupkyně firmy Allyn International, s.r.o. paní Petra Horská a předala panu řediteli Ing.Pavlu Pecháčkovi finanční sponzorský dar ve výši 30.773,- Kč. Získané prostředky budou použity na zkvalitnění poskytovaných služeb. Celé firmě a jejím zaměstnancům všichni klientky a klienti velice děkují.

Fotografie z předání

Sponzoři

Děkujeme všem velkým i malým dárcům, kteří nás podporují.

BZK PLUS s.r.o. Kestřany

Rotary Club Písek
Kočí a.s.
Město Písek
Beton Písek spol. s r.o.
REKULTIVACE Písek s.r.o.
Michal Kupec Milevsko
CYKLOŠVEC s.r.o.
Lékárna Aspasia Milevsko
Agentura Lion Audio
Cookieland Petr Boháč
Nakladatelství Triton s.r.o.
Zemědělské družstvo Bernartice
Jiří Zelenka Rataje
Zdeněk Havránek Písek
Jan Lexa České Budějovice
OMV
Pekárna Vacov
Cukrárna Emil Gaigher Písek
Casta a.s.

 

Pohodové setkání kamarádů

Záznam kabelové televize z akce. ( od 7:12 minuty )

Odkaz na záznam

Vystoupení Teddy Bandu

V dubnu se kapela Teddy Band zúčastnila hudebního festivalu Salve Caritas Salve Vita ve Strakonicích. Na videu můžete shlédnout část jejich vystoupení.

Teddy Band

22. 11. Cecílie

Zítra: Klement

Život pod Duhou

Krátký studentský dokument o našem Denním a týdenním stacionáři Duha v Písku

Zhlédnout dokument

Integrovaná kavárna Pontes

Od června 2012 je v Písku otevřena integrovaná kavárna Pontes, kde jsou zaměstnaní klienti ze stacionáře Duha Písek spolu s dalšími lidmi se zdravotním postižením. Kavárna se nachází v těsné blízkosti Kamenného mostu. Přijďte podpořit zaměstnance kavárny v jejich úsílí uplatnit se na trhu práce.
www.kavarnapontes.cz

Návštěvnost stránek

093188