Domov

Vyhledat v textu

Horní menu

"Kdo má rád", benefiční koncert v Martinském mlýně, 14. 6. 2014

  Rádi jsme přijali pozvání na sobotu 14. června na 4. ročník  Dětského  dne a benefičního koncertu v Martinském mlýně u Trhových Svinů. Akce se konala pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimoly, 1. náměstkyně hejtmana Jihočeského kraje Ivany Stráské, náměstka hejtmana Jihočeského kraje Jaromíra Slívy, starosty města Prachatiic Martina Malého a starosty města Trhové Sviny Radislava Buška. Výtěžek z koncertu byl věnován dětskému a novorozeneckému oddělení Nemocnice Prachatice.

  Pro nás to bylo příjemně strávené odpoledne, kdy jsme si zasoutěžili a večer užili fajn koncert, který uváděla Markéta Majerová společně s Michaelou Markovou. Na koncertě  vystoupila řada známých osobností, mezi nimi Vašo Patejdl, Jana Kocianová, Roman Vojtek, Hana Křížková, Andrea Kalivodová, Jana Paulová, Zbyněk Drda, Kamila Nývltová a další. Vraceli jsme se do Domova až pozdě v noci, příjemně unavení a plni nových dojmů.

Menu

Publicistický magazín Klíč ČT 2, 17. 1. 2018 15:20 hod.

Ve dnech 2. až 4. 1. 2018 proběhlo v DOZP Zběšičky, pracoviště Zběšičky a Písek, natáčení publicistického magazínu Klíč. Tento díl se odvysílá na ČT 2 dne 17. 1. 2018 od 15:20 hodin.

 

Sponzoři

Děkujeme všem velkým i malým dárcům, kteří nás podporují :-))

BZK PLUS s.r.o. Kestřany

Rotary Club Písek

Zemědělské družstvo Bernartice

Hana Marková Stará Hlína

Gabriela Havránková Písek

Zdeněk Havránek Písek

Jan Lexa České Budějovice

Jří Zelenka Rataje

Marie Mikšovská Milevsko

Glazura s.r.o. Roudnice nad Labem

Ing. Pavla Zahrádková Březnice u Bechyně

Allyn  International Services s.r.o. Praha

 

Pohodové setkání kamarádů

Záznam kabelové televize z akce. ( od 7:12 minuty )

Odkaz na záznam

Vystoupení Teddy Bandu

V dubnu se kapela Teddy Band zúčastnila hudebního festivalu Salve Caritas Salve Vita ve Strakonicích. Na videu můžete shlédnout část jejich vystoupení.

Teddy Band

19. 2. Patrik

Zítra: Oldřich

Život pod Duhou

Krátký studentský dokument o našem Denním a týdenním stacionáři Duha v Písku

Zhlédnout dokument

Integrovaná kavárna Pontes

Od června 2012 je v Písku otevřena integrovaná kavárna Pontes, kde jsou zaměstnaní klienti ze stacionáře Duha Písek spolu s dalšími lidmi se zdravotním postižením. Kavárna se nachází v těsné blízkosti Kamenného mostu. Přijďte podpořit zaměstnance kavárny v jejich úsílí uplatnit se na trhu práce.
www.kavarnapontes.cz

Návštěvnost stránek

095457