Domov

Vyhledat v textu

Horní menu

Koloběžkové závody v Bechyni, 25. 7. 2015

Je sobota odpoledne a my se vypravujeme do Bechyně na koloběžkové závody, kde zároveň s nimi probíhají na náměstí keramické trhy. Prohlédli jsme si vystavené výrobky, zakoupili si občerstvení a na chvíli se zaposlouchali do tónů písní jedné z kapel. Hudba se nám moc líbila a protože jsme některé písničky znali, tak jsme si i zazpívali. Pak moderátor oznámil, že první závodníci na koloběžkách vystartovali. Někteří byli oděni do kostýmů - jako indiáni, policajti, uklízečky nebo námořníci. Na různých stanovištích museli vypít nějakou tekutinu. My stáli v místě, kde jim podávali mléko a nafukovali balónky. Všichni se moc snažili, aby co nejdříve úkol splnili. Byla to velká legrace, moc jsme se nasmáli. Všichni jsem si odpoledne užili a doufáme, že se na koloběžkové závody ještě někdy vypravíme.

Menu

Sponzorský dar

V sobotu 30.ledna 2016 navštívila náš Domov zástupkyně firmy Allyn International, s.r.o. paní Petra Horská a předala panu řediteli Ing.Pavlu Pecháčkovi finanční sponzorský dar ve výši 30.773,- Kč. Získané prostředky budou použity na zkvalitnění poskytovaných služeb. Celé firmě a jejím zaměstnancům všichni klientky a klienti velice děkují.

Fotografie z předání

Sponzoři

Děkujeme všem velkým i malým dárcům, kteří nás podporují.

BZK PLUS s.r.o. Kestřany

Rotary Club Písek
Kočí a.s.
Město Písek
Beton Písek spol. s r.o.
REKULTIVACE Písek s.r.o.
Michal Kupec Milevsko
CYKLOŠVEC s.r.o.
Lékárna Aspasia Milevsko
Agentura Lion Audio
Cookieland Petr Boháč
Nakladatelství Triton s.r.o.
Zemědělské družstvo Bernartice
Jiří Zelenka Rataje
Zdeněk Havránek Písek
Jan Lexa České Budějovice
OMV
Pekárna Vacov
Cukrárna Emil Gaigher Písek
Casta a.s.

 

Pohodové setkání kamarádů

Záznam kabelové televize z akce. ( od 7:12 minuty )

Odkaz na záznam

Vystoupení Teddy Bandu

V dubnu se kapela Teddy Band zúčastnila hudebního festivalu Salve Caritas Salve Vita ve Strakonicích. Na videu můžete shlédnout část jejich vystoupení.

Teddy Band

20. 11. Nikola

Zítra: Albert

Život pod Duhou

Krátký studentský dokument o našem Denním a týdenním stacionáři Duha v Písku

Zhlédnout dokument

Integrovaná kavárna Pontes

Od června 2012 je v Písku otevřena integrovaná kavárna Pontes, kde jsou zaměstnaní klienti ze stacionáře Duha Písek spolu s dalšími lidmi se zdravotním postižením. Kavárna se nachází v těsné blízkosti Kamenného mostu. Přijďte podpořit zaměstnance kavárny v jejich úsílí uplatnit se na trhu práce.
www.kavarnapontes.cz

Návštěvnost stránek

092925