Domov

Vyhledat v textu

Horní menu

Koloběžkové závody v Bechyni, 25. 7. 2015

Je sobota odpoledne a my se vypravujeme do Bechyně na koloběžkové závody, kde zároveň s nimi probíhají na náměstí keramické trhy. Prohlédli jsme si vystavené výrobky, zakoupili si občerstvení a na chvíli se zaposlouchali do tónů písní jedné z kapel. Hudba se nám moc líbila a protože jsme některé písničky znali, tak jsme si i zazpívali. Pak moderátor oznámil, že první závodníci na koloběžkách vystartovali. Někteří byli oděni do kostýmů - jako indiáni, policajti, uklízečky nebo námořníci. Na různých stanovištích museli vypít nějakou tekutinu. My stáli v místě, kde jim podávali mléko a nafukovali balónky. Všichni se moc snažili, aby co nejdříve úkol splnili. Byla to velká legrace, moc jsme se nasmáli. Všichni jsem si odpoledne užili a doufáme, že se na koloběžkové závody ještě někdy vypravíme.

Menu

Publicistický magazín Klíč ČT 2, 17. 1. 2018 15:20 hod.

Ve dnech 2. až 4. 1. 2018 proběhlo v DOZP Zběšičky, pracoviště Zběšičky a Písek, natáčení publicistického magazínu Klíč. Tento díl se odvysílá na ČT 2 dne 17. 1. 2018 od 15:20 hodin.

 

Sponzoři

Děkujeme všem velkým i malým dárcům, kteří nás podporují :-))

BZK PLUS s.r.o. Kestřany

Rotary Club Písek

Zemědělské družstvo Bernartice

Hana Marková Stará Hlína

Gabriela Havránková Písek

Zdeněk Havránek Písek

Jan Lexa České Budějovice

Jří Zelenka Rataje

Marie Mikšovská Milevsko

Glazura s.r.o. Roudnice nad Labem

Ing. Pavla Zahrádková Březnice u Bechyně

Allyn  International Services s.r.o. Praha

 

Pohodové setkání kamarádů

Záznam kabelové televize z akce. ( od 7:12 minuty )

Odkaz na záznam

Vystoupení Teddy Bandu

V dubnu se kapela Teddy Band zúčastnila hudebního festivalu Salve Caritas Salve Vita ve Strakonicích. Na videu můžete shlédnout část jejich vystoupení.

Teddy Band

16. 8. Jáchym

Zítra: Petra

Život pod Duhou

Krátký studentský dokument o našem Denním a týdenním stacionáři Duha v Písku

Zhlédnout dokument

Integrovaná kavárna Pontes

Od června 2012 je v Písku otevřena integrovaná kavárna Pontes, kde jsou zaměstnaní klienti ze stacionáře Duha Písek spolu s dalšími lidmi se zdravotním postižením. Kavárna se nachází v těsné blízkosti Kamenného mostu. Přijďte podpořit zaměstnance kavárny v jejich úsílí uplatnit se na trhu práce.
www.kavarnapontes.cz

Návštěvnost stránek

098848